Prodám pánskou Zima pánská obuv i pánské oblečení
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Nabízíme rychlou přepravu po celém světě.Není prodejní daně, nejlepší služby, Vítejte na shromažďování těchto stránek a řekněte svým přátelům a rodině, šťastné nakupování!

Snažíme se plně uspokojit. Pokud nejste s našimi produkty spokojeni, rádi přijmeme návrat.

Nespavé, neopracované nebo vadné produkty zakoupené z našeho internetového obchodu mohou být vráceny k vrácení nebo výměně do 14 dnů od obdržení. Všechny položky, které nám byly vráceny, musí být v původních podmínkách, tj. Neopracované, nesložené, se všemi značkami připojenými. V opačném případě se vám položky vrátí.

návrat

Pokud nejste úplně spokojeni, nebo máte-li rozdíl v objednávce, uchovávejte si prosím veškerou dokumentaci a balení a kontaktujte nás okamžitě zasláním e-mailu nebo online. Dále vám poskytneme další pokyny.

1. Umožňujeme pouze kompletní vrácení peněz za položky, které mají problémy způsobené námi.

2. Pokud vracený balíček neobsahuje veškeré příslušenství a součásti, které byly dodány, náklady na příslušenství a díly budou odečteny z celkové ceny produktu a mohou vyžadovat pouze částečnou refundaci.

3. Pokud z nějakého důvodu potřebujete změnit velikost, barvu nebo vrácení peněz z důvodu "Na rozdíl od", náklady na dodání budou odečteny z celkové ceny produktu.

výměny

1. Přijmeme výměny pro jinou velikost nebo barvu do 15 dnů od původního data odeslání objednávky. Kontaktujte nás prosím s vaším číslem objednávky a náš zákaznický servis vám pomůže. Chcete-li si vyměnit položky do jiného stylu, musíte vrátit své položky k vrácení peněz (podle zásady pro vrácení) a umístit novou objednávku pro styl, který upřednostňujete

2. Před odesláním položek je nutné nás kontaktovat. Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, pozměněné nebo vyprané, se všemi značkami připojenými. Opotřebené nebo špinavé předměty se vám vrátí zpět.

3. Nepokryjeme náklady na přepravu za výměny, budete zodpovědní za vrácení poštovních zásilek a za zaslání a manipulaci s odesláním vyměněných zásilek zpátky k vám. Doporučujeme vám přidat sledování a pojištění při odesílání zásilek k nám pro vlastní ochranu, protože nemůžeme být zodpovědní za ztracené zásilky. Poplatky za dopravu a manipulaci jsou nevratné.

zpět
Copyright © 2020 www.patolozka.cz. All Rights Reserved.

kožené boty, Perforovaná obuv, running shoe, Running Shoes, Běhání, trekingové boty, Wellies, Voľný čas obuv, futbalová obuv, Outdoorov