Aktuálně probíhá přesun stránek na novou doménu.Pat.

 

 

   

Přihlášení  

      

    | 
   

Online uživatelé  

Žádné
   

Prohlášení  

Na těchto stránkách najdete příběhy z různých fandomů, práva na neoriginální postavy jsou vyhrazena jejich autorům, práva na ostatní postavy náleží autorům děl.

Uveřejněné povídky dominantně popisují příběhy mezi postavami stejného pohlaví, uvědomte si to, prosím, než se začtete. Byli jste varováni.

 

   

Oznámení o přesunu stránek

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Prosím, NEPANIKAŘIT!

V podstatě se nic neděje, ale rozhodla jsem se, že přesunu stránky na jinou doménu a to wordpress. Důvodů je několik, ale hlavní je ten, že mám zastaralý systém Joomly, se kterým si sama neporadím, neustále mi stránky bombardují roboti svými spamy a některým čtenářům se stránky ani nechtějí zobrazovat, protože jsou prý infikované a to nemluvím o vlastním administraci, kterou mám povolenou už jen z určitých IP adres... Už jsem to měla v plánu udělat dlouho, ale vlastně se mi do toho jen nechtělo. No a teď se to děje!

Proto, prosím všechny, aby si předělali odkazy na moje stránky, nepůjde o tak velkou změnu k zapamatování. Nové stránky jsou:

http://patolozka.wordpress.com

Tyto stránky (myslím patolozka.cz) budou normálně funkční (minimálně do června 2018, protože už mám stejně zaplaceno), jen vypnu registraci a komentáře, nové věci budou přibývat na nových stránkách (odkazy na případné nové kapitoly dám i na Dailyslash, takže se o tom dozvíte, nebo si tam můžete dát sledování a budete dostávat oznámení na mail).

Abych se alespoň trochu revanžovala za dlouhé čekání, můžete už na stránky kouknout a jako novinku tam najdete dosud nezveřejněnou verzi scénáře pro maňáskové divadlo Mizivá šance (A Snowball Chance), což je snarry, které by vám mělo být známé (ve scénáři je připsaných i pár dialogů, které v originále nejsou, pracovaly jsme na tom s Rowanou celé týdny - proto je to dokonce verze 8). Přímý odkaz zde:

https://patolozka.wordpress.com/2017/09/19/scenar-k-manaskovemu-divadlu-miniziva-sance/

Jako další překvapení jsem také zveřejnila něco z fandomu Hobit – jde o předmanželskou smlouvu sepsanou Durinovci při příležitosti Thilbo svatby, kterou jsme pořádali v létě 2016. Odkaz je rovněž zde:

https://patolozka.wordpress.com/2017/09/20/468/

Další informace najdete i v článku pod tímto - Co je nového?

Doufám, že se na nových stránkách sejdeme. Budu se těšit.

Patoložka

 

 


 

EDIT 29. 9. 2017 - nová kapitola Prachu zde:

https://patolozka.wordpress.com/2017/09/29/ashes-of-armageddon-zkazonosny-prach-59/

 

 

   

Statistiky

Návštěvníci
1640
Články
1295
Odkazy
34
Počet zobrazených článků
3439429
   

Toplist

TOPlist

   
   

Patolozka.drabbles.cz

patolozka.drabbles.cz