Aktuálně probíhá přesun stránek na novou doménu.Pat.

 

 

   

Přihlášení  

      

    | 
   

Online uživatelé  

Žádné
   

Prohlášení  

Na těchto stránkách najdete příběhy z různých fandomů, práva na neoriginální postavy jsou vyhrazena jejich autorům, práva na ostatní postavy náleží autorům děl.

Uveřejněné povídky dominantně popisují příběhy mezi postavami stejného pohlaví, uvědomte si to, prosím, než se začtete. Byli jste varováni.

 

   

Bílé květy asfodelu - úvod

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

BKA

Bílé květy asfodelu

Autorka: Patoložka; Beta-read: Claire

Pre-slash, Family, 4 části

Postavy v tomto příběhu jsou majetkem JKR, autorky ságy Harryho Pottera. Duševní vlastnictví překladů různých jmen, názvů a míst patří pánům Medkům, kteří tuto ságu přeložili do češtiny a paní Petrikovičové a paní Kralovičové, které ji přeložily do slovenštiny. Autorská práva k povídce vlastní Patoložka, která napsala tuto fanfiction. Tato povídka nebyla napsaná za účelem zisku.

Shrnutí: Příběh se odehrává po válce. Albus Brumbál je mrtvý, Voldemort rovněž, i Severuse Snape, ale… je tomu opravdu tak?

A/N: Vlastně jsem se inspirovala jednou knihou, kterou jsem četla už hodně dávno - ještě předtím, než jsem začala číst fanfiction. Ta kniha je zcela jiného žánru, je to opravdu skvělá severská detektivka, ale hlavní zápletku má podobnou.

Povídka je krátká, rozdělila jsem ji na čtyři části, tedy pokud se nerozhodnu, že k tomu ještě neco dopíšu. Bude to takové rozjímání nad životem s  jistými úsměvnými prvky, doufám. Snad se vám bude líbit. Začneme příští týden.

 

   

Statistiky

Návštěvníci
1631
Články
1295
Odkazy
34
Počet zobrazených článků
3376205
   

Toplist

TOPlist

   
   

Patolozka.drabbles.cz

patolozka.drabbles.cz

 

   

Všechna práva vyhrazena Patoložce. Stránky vznikly v roce 2012. Kontakt: patolozka86(at)gmail.com